APIE MUS

UAB „Muzikumas“ – muzikos įrašų parduotuvė, 2012 m. kovo mėnesį įkurta savininko Dariaus Malaškevičiaus ir buvusio kolegos dar nuo Muzikos Bombos laikų, Vytauto Diškevičiaus. Parduotuvė įsikūrusi Vilniaus senamiestyje (Aušros vartų g. 13) ir kitų patalpų neturi.

„Muzikumas“ buvo įkurtas didelę muzikinę patirtį turinčio savininko, kuris prieš tai beveik dvidešimt metų dirbo tinklinėje muzikos įrašų parduotuvėje „Muzikos Bomba”.

„Muzikumas“ nors ir turi internetinę parduotuvę, „Facebook“ socialinio tinklo paskyroje beveik kas diena praneša apie gautas naujienas, parduotuvėje turimas prekes ir jas reklamuoja nuotraukomis ar šmaikščiais eilėraščiais. Taip pat, pasidalija grupių istorijomis ir žino dažno albumo, esančio parduotuvėje, pavadinimą, istoriją ir ištakas

Parduotuvė įrašus gauna iš skirtingų leidėjų: „Universal“, “Warner” , “4AD”, “Mute”ir „Sony Music“ katalogų. Taip pat ir platintojų Bertus, Playground.

Apsilankymas parduotuvėje visuomet tampa patirtimi – didžiulę muzikinę patirtį turintis D. Malaškevičius parekomenduoja nežinantiems, ką pirki dovanoms ar sau, pasidalija grupių istorijomis ir žino kiekvieno albumo, esančio parduotuvėje, pavadinimą, istoriją ir ištakas. Perkant daugiau prekių ar paprašius, parduotuvės darbuotojai visuomet atsižvelgia į poreikį ir pritaiko nuolaidą, taip pagerindami pirkimo patirtį